Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bursa Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2016

Bursa Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2016

Bursa Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2016

Tarihi geçmişinin yanı sıra yaz kış turist çeken bir şehir olarak bilinen Bursa büyük şehirlerimizden biridir. Büyük Şehir Belediyesi büyüyen ve gelişen şehir için sürekli yeni projeler yaparak yaşayanlara daha iyi bir hizmet vermeyi hedeflemektedir. 2016 yılında da yine çok sayıda proje yapacak olan Bursa Büyükşehir Belediyesi çok sayıda personel alımı yapacaktır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2016 yılında hangi pozisyonlarda yapılacak bir çok insan bunu merak etmektedir. Belediye bünyesinde bulunan departmanlar personel ihtiyaçlarını belirleyerek bütçe çalışması için personel müdürlüklerine gönderilmektedir ihtiyaçlarını belirleyen departmanlar için sonrasında personel alımları başlatılmaktadır. Personel alımlarında öne çıkan departmanlar Zabıta müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Park ve Bahçe Müdürlüğü başta olmak üzere bir çok departmana çok sayıda personel alınacak diyebiliriz.

Bursa Büyükşehir Belediyesi personel alımı 2016 yılında bu pozisyonlar haricinde taşeron bir çok firmayada yine iş yaptırmaktadır bu taşeron iş yapan firma personellerinin bir çoğuda yine belediyeler tarafından yapılmaktadır. durum böyle olunca 2016 yılında bir çok kişiye iş imkanı verilecek gibi duruyor. Sizde bu ilanlara başvuru yapmak için sitemizi takip etmeye devam edin yayınlanan ilanlar sitemizden günlük olarak yayınlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde beledİye eleman alimlari, Belediye İş İlanları ve belediye İŞ İmkanlari hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bursa Büyükşehir Belediyesi İş İlanları 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. Fehmi dedi ki:

    Mrb ben fehmi şahin orhangazide ikamet eden ve 1970lerde tokattan göç eden bir aileyiz 6kişiydik 3 evlendi gitti anne baba ve ben kaldık sabit kalıcı bir iş istiyorum recep alttepeden e ve a2ehliyete sahibim kaynakçı sertifikalarım mevcut cvp verirlirse sevinirim devletime ve milletime çok düşkünüm umarım işe girerim.arz ederim..

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.