Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Batman Belediyesi Personel Alımı 2016

Batman Belediyesi Personel Alımı 2016

Batman Belediyesi Personel Alımı 2016

Ülke genelinde neredeyse bütün belediyeler 2016 yılı için bünyelerine personel alacaktır. Personel alımı yapacak belediyelerden biride Batman belediyesidir. Doğu illeri arasında 6. bölge yatırımları ile canlanan ekonomiye bir katkıda belediyelerden gelecek. Özellikle kentsel dönüşüm projeleri kapsamında projeler başlatacak olan Batman belediyesi bu projeler için ihale açacaktır.

Geçim sıkıntısı çeken insanları belirleyen Batman Belediyesi, yardıma  ihtiyacı olan birçok inanın ihtiyaçlarını  gidermeye çalışacaktır. Batmana yapılması hedeflenen Huzur Evi inşaatı için de projelerini devam ettiren belediye, bunun gibi bir çok proje başlatarak iş ihtiyacı olanlarada bir iş imkanı sağlamayı hedefliyor. Önümüzdeki günlerde Batman belediyesi personel alımı hakkında daha detaylı bilgileri sizlerle paylaşacagız.

Bir önceki yazımız olan İnebolu Belediye Başkanlığı İşçi Alım İlanı 2016 başlıklı makalemizde inebolu belediyesi işçi, inebolu belediyesi sürekli işçi ve personel alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Batman Belediyesi Personel Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.