Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Batman Belediyesi Personel Alımı 2016

Batman Belediyesi Personel Alımı 2016

Batman Belediyesi Personel Alımları 2016

Doğu illerimizden son yılların en hızlı büyüyen şehirlerinden biri Batman dır. Şehir büyüdükçe ihtiyaçlarıda her geçen gün fazlalaşıyor. Batman Belediyesi 2016 yılında halka daha iyi hizmet verebilmek için personel alımı yapacaktır. Batman Belediyesi işsizliği bir nebzede olsa azaltmak için bu yılda bünyesinde çok sayıda insana iş imkanı verecektir. Taşeron şirketler aracılığı ile de personel alımı yapan Batman Belediyesi genellikle tecrübeli insanlar arasından alımlarını yapmaktadır.

 

Batman Belediyesi memur personel alımı 2016 yılında personel alımlarını  yılın ilk altı aylık döneminde yapmaktadır. İhtiyaçları doğrultusunda da bu alımlarına devam etmektedir. Batman Belediyesi personel alımı yapmadan önce departmanlar arası personel ihtiyaçlarını belirleyip ihtiyaçlarını personel müdürlüğüne bildirmektedir personel müdürlüğü tarafından onaylandıktan sonra ilan yayınlanmaktadır.

Batman Belediyesi memur personel alımı 2016 da kaç kişi işe alacak bu konunun takipçisiyiz. İlk bilgileri sizlerele paylaşmak için güncel olarak bu haberleri takip ediyoruz. Sizde dilerseniz sitemiz üzerinden yayınlanan ilanları takip ederek Batman Belediyesi iş ilanlarından haberadar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zonguldak Belediyesi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde belediye alımları 2016, Belediye İş İlanları ve Belediye İş İlanları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Yusuf dedi ki:

    Personel alimi nezn yapilacak sartlari ve pıresedurleri nelerdir ben lise mezunuyum ve is ariyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.