Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Bartın Belediyesi Personel Alımı 2016

Bartın Belediyesi Personel Alımı 2016

Bartın Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Bartın Belediyesi geçtiğimiz yıllarda oldugu gibi 2016 yılı içerisindede alımlarına devam edecek. Personel ihtiyaçlarını belirleyen Bartın Belediyesi personel müdürlüğüne bütçe çalışması için personel ihtiyaçlarını vermiş bulunuyor. Bartın Belediyesi vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için eksik kadrolarını tamamlayıp 2016 personel alımlarına son verecektir.

Bartın Belediyesi personel alımı 2016 yılında hangi kadrolara alım yapacak hangi pozisyonda kimleri alacak net bir bilgi verilmemiştir. İlanlar yayınlanmaya başladığı zaman pozisyonlar için gereken özel ve genel şartlarda yayınlanacaktır. Özellikle tecrübe sahibi insanlar arasından alım yapacak olan Bartın belediyesi işe alım sürecine başlayacaktır.

Bartın Belediyesi personel alımı 2016 yılında park bahçe müdürlüğü, itfaiye müdürlüğü, fen işleri müdürlüğü başta olmak üzere bir çok bölüme kadrolu personel alımı yapmayı hedeflemektedir. ihtiyaçlara göre taşeron işçide çalıştıran Bartın Belediyesi alım yapacağı personel sayısını önümüzdeki günlerde vereceği ilanlarla kamuoyuna duyıracaktır.

Bartın Belediyesi -personel alımı 2016 yılında alımları Devlet personel başkanlığı aracılığı ile Mart ayı itibari ile yayınlamaya başlayacaktır. Vatandaşlara daha iyi hizmet sunabilmek için alım yapılacak personeller için yayınlanan ilanları internet sitemizi takip ederek görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Personel Eleman Alımı 2016 başlıklı makalemizde mart ayı memur alımları, mart ayı personel alımları ve sakarya büyükşehir belediyesi eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.