Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Bakırköy Belediyesi Personel İlanı 2016

Bakırköy Belediyesi Personel İlanı 2016

Bakırköy Belediyesi Personel İlanı 2016

Bir çok ilimizde hizmet vermekte olan belediyeler yılın farklı zamanlarında personel alımı yapmak için ilan yayınlarlar. Alınacak personel sınıfına göre alımlar değişiklik göstermektedir. Bazı belediyeler personellerini sözleşmeli olarak alırken bazı belediyeler ise Taşeron olarak personel alımı gerçekleştirir.

Belediyeler personel alım ilanlarını çok nadir kendi internet sitesinden duyurmaktadır. Genelde alımlar İŞKUR tarafından gerçekleştirir. Yayınlanan ilan sonrası başvuru yapar eğer belediyenin işe alım şartlarına uygunsanız işe alınırsınız.

Belediye personel alım ilanlarını yakından takip eden sitemizde bu ilanları günlük olarak yayınlıyoruz. Bu alım şeklinden başka bir yol izleyen Bakırköy Belediyesi, kendi internet sitesi üzerinden başvuru yapmak isteyen adaylardan cv toplamaya başlamıştır. Başvuru yapmak isteyenler alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirler.

http://www.bakirkoy.bel.tr/cvbank.aspx

 

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde belediye işçi alımları, Belediye İşçi Alımları 2016 ve belediye memur alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Bakırköy Belediyesi Personel İlanı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. Sevim dedi ki:

    Merhaba sevim ben ticaret lisesi muhasebe mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum

  2. Yagmur dedi ki:

    Merhaba ben düz lise mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum

  3. Söngül bakirci dedi ki:

    Merhaba adım Söngül bakırcı lise mezunuyum sizn le çalışmak istiyorum

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.