Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Antalya Manavgat Belediyesi Personel Alımı 2016

Antalya Manavgat Belediyesi Personel Alımı 2016

Antalya Manavgat Belediyesi Personel Alımı 2016

Antalya Manavgat Belediyesi personel alımı için ilan yayınladı. İşkur tarafından manavgat belediyesi için sözleşmeli personel alımı yapılacak. İşkur tarafından verilen ilanda manavgat belediyesine inşaat mühendisi alıyor. Alım yapılacak personel kadrolu olarak istihdam edilecektir.

Manavgat Belediyesi Personel Alımı 2016 yılında verdiği ilanda üniversitelerin ilgili mühendislik fakültesin den mezun olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU KOŞULLARI

♦ 657 sayılı Devlet Memurlan Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartlan taşıyan adaylar.

♦ Sağlık açısından görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir rahatsızlığı olmayan adaylar.

♦ Başka bir kurumda sözleşmek olarak çalışıyor olmamak.

♦ Askerlik ile ilgili ilişiği olmamak (Erkek adaylar için).

♦ Antalya İli sınırlan içinde ikamet ediyor olmak.

Manavgat Belediyesi Personel Alımı 2016 işkur tarafından yapılacaktır, başvuru yapacak adaylar İŞKUR internet sitesine kayıtlı olmaları gerekmektedir. başvuru yapmak isteyen adaylar en geç 17 şubat 2016 tarihine kadar işkur genel müdürlüklerine başvurmaları gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde belediye işçi alımları, Belediye İşçi Alımları 2016 ve belediye memur alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.