Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Aksaray Belediyesi Personel Alımı 2016

Aksaray Belediyesi Personel Alımı 2016

Aksaray Belediyesi Memur Personel Alımı 2016

Geçtiğimiz yıllarda bir çok ilan verip çok sayıda insanı işe alan Aksaray Belediyesi bu senede personel alımlarını genişletecek ve personel sayısını yükseltecek. Personel ihtiyaçlarını belirleyen Aksaray Belediyesi ilk olarak ihtiyaçları doğrultusunda alımlara başlayacak olup başka ihtiyaçlarla alımlara yeni ilanlarda verecektir. ilk olarak önemli pozisyonlar için alıma başlayacak olan Aksaray Belediyesi alımlarında sınav ve mülakat yapacaktır.

Aksaray Belediyesi personel alımı 2016 yılında kaç kişiyi işa alacak net bilinmiyor  fakat; 2016 yılında geçtiğimiz yıllara nazaran daha fazla insan istihdam edilecek diyebiliriz. Bu sebeple bu Aksaray Belediyesi çalışmak isteyen insanlar başvurular sırasında hızlı olmaları gerekecektir. En çok alımlar park ve bahçeler müdürlüğü, temizlik işleri, zabıta ve itfaiye gibi birimlere yapılacaktır.

Aksaray Belediyesi memur personel alımı 2016için alımlarını önümüzdeki aylarda ilanlarını yayınlamaya başlayacak. Belli başlı aylarda değil ihtiyaçları dahilinde bu ilanları vereceği için, ilanları takip etmeniz gerekecek. Eğer sizde Aksaray Belediyesi personel alımlara başvuruda bulunmak istiyorsanız, ilanları sürekli kontrol etmelisiniz.Sitemizi peryodik olarak takip ederek bu ilanlardan günlük olarak haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde beledİye eleman alimlari, Belediye İş İlanları ve belediye İŞ İmkanlari hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.