Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Afyonkarahisar Belediyesi İşçi Alımları 2016

Afyonkarahisar Belediyesi İşçi Alımları 2016

Afyonkarahisar Belediyesi İşçi Alımları 2016

Afyonkarahisar Belediyesi, belediyesi önümüzdeki günlerde sözleşmeli olarak personeller alacaktır. İş alımlarda adaylardan KPSS sınavından en az 60 puan şartı aranacak. Personel ihtiyacına göre işe alım ilanları yayınlayacak olan Afyonkarahisar Belediyesi personel planlamasını yapıp, 2016 yılında personel ihtiyacına göre alım yapacagı kadroları kamuoyuyla paylaşacaktır. Her geçtigimiz gün büyüyen Afyonkarahisar büyüme ve şehrin gelişmesiyle birlikte yeni istihdamlar oluşturacak gibi gözüküyor.

Afyonkarahisar Belediyesi, İş İlanlarına 2015 yılında KPSS ye girmiş ve en az 60 puan almış adaylar başvurabilecek. Belediyeye alınması plananan kadrolar ise şu şekilde, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Zabıta, Fen İşleri Müdürlüğü’ dür. Bununla birlikte Afyonkarahisar Belediyesi’nde şoför alımları da yapılacaktır. Alımı yapılacak olan kadrolar için Afyonkarahisar Belediyesi, insan kaynakları gereken çalışmaları bitirdikten sonra Afyonkarahisar Belediyesi İş İlanları devlet personel başkanlıgı internet sitesinden yayımlanacaktır. Ayrıca 2016 belediye iş ilanları sayfamızdan’da ilanı takip edebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Bartın Ulaş Belediyesi Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde Belediye İş İlanları, Belediye İş İlanları 2016 ve İşçi Alan Belediyeler hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Afyonkarahisar Belediyesi İşçi Alımları 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.