Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2017 Belediye İş İlanları İş Başvuruları

2017 Belediye İş İlanları İş Başvuruları

2017 Belediye İş İlanları

İş arayanların başka bir umut kapısı da yerel belediyelerin iş ilanları dır, temizlikten, şoförlüğe yada güvenlik personeline kadar sözleşmeli alınan personeller sayesinde küçük çaplıda olsa işsizlik sorununa katkıda bulunurlar. Hizmet sektöründe faaliyet göstermelerinden kaynaklı olarak biraz ince eleyip sık dokurlar, bazen kendi bünyelerine bazen de taşeron firma sayesinde pek çok kişinin ekmek kapısı olabilirler.

Belediye İşi Garanti mi

Anlaşılan yada konuşulan şartlara bağlı olarak değişkenlik gösterse de belediyelerde bir bakıma özel sektöre girer. Sözleşmeli olarak başlayan ve iyi çalışan personel zamanla kadro alabilir ancak unutmayın ki hayatta hiç bir şeyin garantisi kesin değildir. Özellikle belediye iş ilanlarına başvururken resmi kurum aracılığı ile olmasına dikkat edin, ileride belki de kadro alma durumunuz olabilir.

Bu İlanlar Nerede Çıkar

Tamamen ilanı veren belediyeye bağlı olarak değişkenlik gösteren bir durumdur, bazen işkur aracılığı ile, bazen işçi bulan siteler yardımı ile yada bazen belediyenin kendi resmi sitesi yardımı ile personel ihtiyacı için ilan verebilir. Zaten iş arayanlar bilir ki iş ve işçi bulmanın birden fazla yolu vardır sadece nereye bakacağınızı iyi bilmelisiniz. Hatta bazen de yerel gazetelerde bile çıkabilir, eğer bu tür belediye işinde çalışmayı düşünüyorsanız belediye iş ilanlarını takip etmelisiniz.

Başvuru Kabul Edilme Oranı

Her şeyden önce kendinizi iyi veya kötü her duruma hazırlayın unutmayın ki sizin gibi yüzlerce kişide bu işi istiyor olacaktır. Aslında bu ve benzeri iş başvuruların da ilk çağrılma biraz şans işidir, tabi ki öncelikle tecrübesi olanlar seçilse de önemli olan sınavlı işe alımlarda başarıyı sağlayabilmektir. Yani her başvuruda olduğu gibi kabul edilme oranınız yarı yarıyadır.

Bir önceki yazımız olan 2017 Belediye İşçi Alımları başlıklı makalemizde 2017 belediye işçi alım ilanları, belediye işçi aımı ve belediye personel alımı 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2017 Belediye İş İlanları İş Başvuruları Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. süleyman dedi ki:

    bande temizlik işi yaparım beni arayın

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.