Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Yapı Kresi Bankası Gişe Yetkilisi Alımı 2015

Yapı Kresi Bankası Gişe Yetkilisi Alımı 2015

Yapı Kredi Gişe Yetkilisi Alımı

Merhaba değerli okurlarımız Ülkemiz’in güvenilir ve köklü finans kuruluşlarından birisi olan Yapı kredi, 2015 senesinde büyüme amaçları doğrultusunda personel alımı yapacak. Yapı kredi açık bulunan pozisyonları için personel alımı yapmak üzere duyuru yayımladı.

Yapı Kredi Bankası iş ilanlarını inceleyerek, gerekli şartları sağlayanların müracaat yapması yeterlidir . Başvuranlar Yapı kredi bankası imtihanına katılarak işe alım süreci gereği daha daha sonra ise mülakatla belirlenmektedir.

Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun
28 yaşından gün almamış
Yetiştirilmek üzere deneyimsiz veya maksimum 1 yıl bankacılık deneyimi olan
MS Office uygulamalarına hakim
Müşteri ilişkileri konusunda kendine güvenen
İkna kabiliyeti yüksek
Problem çözme yeteneğine sahip
Satış ve sonuç odaklı çalışabilecek
Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan

Şubenin gişe işlemlerini gerçekleştirecek, bankacılık ürünlerinin tanıtımı ve satışı ile ilgili aktivitelerde katkıda bulunmak amacıyla Şube Perakende Satış ekiplerinde “Bireysel Müşteri Yetkili Yardımcısı” olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi/gise-yetkilisi-trakya-is-ilani-i1435020/

Bir önceki yazımız olan YapıKredi Bankası Döviz Piyasaları Ürün Yönetimi Uzmanı Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Personel Alımları, Banka Personel Alımları 2015 ve Banka Sınavları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.