Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı 2016

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı 2016

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı 2016

Türkiye’nin büyük holdinglerinden biri olan Koç holding bünyesinde hizmet veren Yapı Kredi Bankası personel alımı yapıyor. Bankacılık sektöründe çalışmak isteyenlerin tercih ettiği Yapı Kredi Bankası 2016 yılında personel alımlarına ara vermeden devam ediyor. Finans ve Bankacılık sektöründen ciddi hedefleri olan ve hedefleri ile birlikte müşteri memnuniyetini her zaman önem veren Yapı Kredi Bankası bu hedefleri doğrultusunda çok sayıda personel alımı yapacaktır.

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı 2016 yılında toplam kaç kişi ile yapılacak net bir rakam veremiyoruz; Ancak yayında olan ilanları incelediğimizde 22 pozisyon için ilan verilmiştir. 22 kadro için çok sayıda personel alımı yapılabileceğini söyleyebiliriz.

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı 2016 yılında yayında olan ilanları incelediğimizde karşımıza çıkan pozisyonlar şu şekildedir.

♦ Kurumsal Bankacılık Satış ve Kredi Destek Uzmanı,
♦ Bankacılık Ürünleri Satışı,
♦ Sezonluk Gişe İşlemleri Yetkili Yardımcısı,
♦ Çağrı Merkezi Yetkilisi,
♦ Uzman Yazılım Geliştirmeci.

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı 2016 yılında alım yapılacak olan bir kaç pozisyon yukarıdaki gibidir. Bu ilanların yanısıra çok sayıda ilanda Yapı Kredi Bankası kariyer sayfasında verilmiştir. Sizde Yapı Kredi Bankası bünyesinde çalışmak istiyorsanız alt kısımdaki bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/#&kw=Yapı Kredi bankası

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.