Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Yapı Kredi Bankası Gişe İşlemleri Yardımıcısı Alıyor 2016

Yapı Kredi Bankası Gişe İşlemleri Yardımıcısı Alıyor 2016

Yapı Kredi Gişe İşlemleri Yardımıcı Alımı

Yapı Kredi Bankası yaptığı duyuruda bünyesinde boş bulunan pozisyonları doldurmak ve Müşterilerine daha iyi hizmet vermek için Antalya ilindeki şubeleri için sezonluk çalışacak personeller alacaktır. Personel alımından faydalanmak adayların Antalya il sınırı içerisinde ikamet etmeleri gerekmektedir. Alımı yapılacak sezonluk personeller 6 ay süre ile tam zamanlı olarak çalıştırılacaklardır. Alım yapılacak personeller Gişe İşlemleri Yetkili yardımcısı olarak görev alacaklardır.

Aranan Nitelikler

Bankacılık sektörünün öncü kuruluşu Yapı Kredi yeni takım arkadaşları arıyor. Gelin, büyüyen yapımız içinde gelecekteki yerinizi alın, hayalleriniz gerçeğe dönüşsün.

Antalya il sınırları içerisindeki Kadriye (Serik), Kalkan (Kaş), Manavgat Side (Manavgat), Avsallar, Alanya Keykubat, Mahmutlar, Alanya Konaklı, Alanya Oba (Alanyaşubelerimizde 4 -6 ay süreli full time görev yapacak  ‘Gişe İşlemleri Yetkili Yardımcısı’ adayları aramaktayız.

Yapı Kredi Bankası Gişe İşlemleri Yardımıcısı pozisyonu için başvuruda bulunmak isteyen adaylar ( http://www.yenibiris.com/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s/sezonluk-gise-islemleri-yetkili-yardimcisi-is-ilani/593611) adresini kullanarak iş başvurusu yapabilirler.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.