Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Yapı Kredi Bankası En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alıyor (2017-Aralık)

Yapı Kredi Bankası En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alıyor (2017-Aralık)

Yapı Kredi Bankası en az ön lisans mezunu personel alımı ilanı yayımladı. Geçtiğimiz günlerde de personel alımı ilanı yayımlayan banka, tekrardan personel alımı yapıyor. Bu ilanı incelediğimizde toplamda 77 açık pozisyon görünüyor. Farklı farklı şehirlerde ve farklı farklı pozisyonlarda personel alımlarının gerçekleşeceğini görüyoruz. Yapı Kredi Bankası zaman zaman buna benzer personel alımları yapmaktadır. Gerek kendi resmi sitesi gerekse kariyer sitelerinden ilanlar yayımlamaktadır.

Banka personel alımları güncel olarak yayımlanıyor. Bankalar bünyelerinde oluşan boşlukları doldurmaktadırlar. Yeni yıl ile birlikte daha iyi hizmet sunabilmek adına personel sayılarını tamamlamaktadırlar. Bir çok banka ise yeni yeni yerler açtığından dolayı, yeni personellere ihtiyaç duyuluyor. Buna benzer ilanlardan faydalanmak için bizleri takipte kalın.

Yapı Kredi Alım Yapacağı Pozisyonlar

Yapı Kredi Bankasının yapacağı alımda 77 boş pozisyon görülmektedir. Bu kategorilerin tamamını vereceğimiz linklerden ulaşabileceksiniz. Bazı alım yapılacak kategoriler:

  • BT araçları yönetimi ve bilgi tedarik uzmanı, Kredi riski raporlama uzmanı, kredi riski bütçeleme ve analitik uzmanı, Piyasa riski analiz uzmanı, Kurumsal portföy destek asistanı, BDDK denetim ve koordinasyon uzmanı, Çevresel ve sosyal sürdürülebilirlik uzmanı, GM tahsis destek ve performans takibi uzmanı, Kobi kredi tahsis uzmanı, Part time gişe destek yetkilisi, Kredi ve teminat veri kalitesi uzmanı, Müşteri kazanım programı yetkilisi, Müşteri iletişim merkezi satış yetkilisi, İnsan kaynakları geliştirme uzmanı, Müfettiş, Nakit yönetimi satış uzmanı, İş performans metrikleri müdürü, Perakende bankacılık direkt satış destek uzmanı, Finansal analiz uzmanı, Engelli ofis destek yetkilisi, Denetçi, Yazılım geliştirmeci ve Yeni mezun yazılım geliştirmeci gibi bir çok pozisyona alımlar olacaktır.

Başvuru İçin Aranan Şartlar

Belirtilen pozisyonlara göre aranan eğitim pozisyonundan mezun olmak. Seyahat engeli bulunmuyor olmak. Değişken çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olmak. MS Office programlarını kullanabiliyor olmak. Erkekler için askerliklerini tamamlamış olmaları veya en az 2 yıl tecilli olmaları gerekiyor.

Nasıl Başvururum

Yapı Kredi Bankası personel alımı ilanları her pozisyon için farklı sürelerde sonlanmaktadır. Ortalama Aralık ayı içerisinde başvurular gerçekleşip, sona erecektir. Alım yapılacak pozisyonları görmek ve başvurmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alıyor (2017-Aralık) başlıklı makalemizde Banka Iş Ilanları, Banka Personel Alımları ve garanti bankası personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yapı Kredi Bankası En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alıyor (2017-Aralık) Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.