Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Vakıfbank Yüzlerce Personel Alıyor 2016

Vakıfbank Yüzlerce Personel Alıyor 2016

Vakıfbank Personel Alımı 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Vakıfbank 2016 yılına girmemize sayılı günler kala yüzlerce personel alacağını duyurdu. Peki Vakıfbank personel alımını nasıl ve hanği şartlarda apacak. işte detaylar.. Vakıfbank internet sitesine giriş yapıp İnsan kaynakları bölümüne girerek İş Başvurusu bölümünden başvurularınızı yapabilirsiniz.

VAKIFBANK İŞ ALIM ŞARTLARI

VakıfBank, hedeflediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü yeni yapılanma projesi ile başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına, aralıksız olarak devam etmektedir.

VakıfBank personeli, geleceğe güvenle bakabilmenin ve VakıfBank’lı olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.

İş Başvuru Adresi:

http://www.vakifbank.com.tr/vakifbank-ta-kariyer-firsatlari.aspx?pageID=126

Bir önceki yazımız olan Şekerbank İnsan Kaynakları İş Başvurusu 2016 başlıklı makalemizde Şekerbank çalışan maaşları 2016, Şekerbank eleman alımı 2016 ve Şekerbank İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Vakıfbank Yüzlerce Personel Alıyor 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.