Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Vakıfbank Memur Alımı Yapıyor 2016

Vakıfbank Memur Alımı Yapıyor 2016

Vakıfbank Memur Alımı Yapıyor 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Vakıfbank 28 Aralık tarihinde yayınladıgı ilanda Memur Alımı yapacagını duyurdu. Verilen ilanda çok sayıda memur alımı yapacagını ilan etti. Kamu bankası olarak hizmet kalitesini artırmayı hedefleyen Vakıfbank personel alımı çalışmalarına hız verdi. Bir çok kişinin merakla bekledigi kamu bankası olan Vakıfbank sonunda Memur alımlarına başladı. Verilen ilanda alınacak memurlar için bir çok şart bulunmakta perdonellerde aranılan şartları makalemizi okuyarak inceleyebilirsiniz.

Başvuru İçin Gereken Belgeler:

– Üniversite Diploması,
– Nüfus cüzdanı,
– Askerlik belgesi,
– 2 adet vesikalık,
– Adli sicil kaydı ilk istenen belgeler arasında yer almaktadır.

Sınavla ilgili Bilgiler
Yazılı Sınav, Anadolu Üniversitesi’nce 28.02.2016 (Pazar) günü, Ankara ve İstanbul’da gerçekleştirilecektir. Sınava başvurusu kabul edilen adaylar 22.02.2016 tarihinden itibaren Anadolu Üniversitesi’nin “http://sinav.anadolu.edu.tr/sb/” adresinden T.C. Kimlik numaralarını girerek “Sınav Giriş Belgesini” yazıcıdan döküm olarak alabileceklerdir. Yazılı sınavın yapılacağı yerin adresi ve sınav saati Sınav Giriş Belgesinde belirtilecektir.
Yazılı sınava katılacak adaylar yanlarında, http://sinav.anadolu.edu.tr/sb/ adresinden temin edecekleri Sınav Giriş Belgesi ile Resimli Kimlik Belgesi Aslı (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet veya Pasaport), kurşun kalem ve silgi bulunduracaklardır.
Sözlü sınava sadece yazılı sınavı kazanmış olan adaylar çağırılacaktır. Sözlü sınavın tarihi, saati ve sınavın yapılacağı yerin adresi, yazılı sınavı kazananlara mektupla bildirilecektir.

İlana Başvurmak İçin Alt Kısımdaki Bağlantıyı Kullanabilirsiniz.

http://webservis.vakifbank.com.tr/sinav/Brosur.aspx

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Zeynep dedi ki:

    Üniversite dört yıllık mi iki yillik mi fark ediyor mu

  2. Pelin dedi ki:

    Evet 2 yıllık mı 4 yıllık mı ?

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.