Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Vakıfbank 2016 Personel Alımı

Vakıfbank 2016 Personel Alımı

Vakıfbank Personel Alımı 2016

Vakıfbank’a iş başvurusu nasıl yapılır? İşte bilinmesi gerekenler Vakıfbank’a memur  veya diğer pozisyonlar için nasıl başvuru yapılması ile ilgili bilinmesi gerekenler…

Ülkemiz’in en büyük kamu  bankası olan Vakıfbank için her yıl çok sayıda insan  memur ve personel alımları ile ilgili bir çok ilan sitesini takip ediyor ve Vakıfbank’a iş başvurusu yapmak için bekliyorlar. Peki Kamu bankası olan Türkiye Vakıflar Bankası  iş başvurusu nasıl yapılabilir?

Vakıfbank’a iş başvuru 

Vakıfbank’a iş başvurusunda yapmak için yukarıdaki bağlantı ile vakıfbankın insan kaynakları sayfasına ziyaret edip kariyer sayfasın da üye olup sonrasında  cv örneginizi eklemeniz gerekecektir. Burada oluşturacağınız cv örnegi, vakıfbankın personel alımlarında incelenerek değerlendirmeye alınacaktır.

VAKIFBANK’TAN PERSONEL ALIMI

VakıfBank, benimsediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü tekrar yapılanma projesinin başarıya ve belirlenmiş hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden hareketle işe alma, terfi, performans değerlendirme , kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına, ara vermeden olarak devam ediyor.

VakıfBank personeli , geleceğe güvenle bakabilmenin ve VakıfBank’lı olmanın ayrıcalığını yaşamaktadır. VakıfBank’ ta, çalışma hayatınıza aşağıdaki unvanlarda görev alarak başlamanız mümkündür:

1. Memur
2. Uzman / Mali analist yardımcısı
3. Müfettiş yardımcısı

http://www.vakifbank.com.tr/vakifbank-ta-kariyer-firsatlari.aspx?pageID=126

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.