Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Vakıf Katılım Bankası Personel Eleman Alımları İş İlanı

Vakıf Katılım Bankası Personel Eleman Alımları İş İlanı

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı

Vakıf Katılım Bankası personel alımı için ilan vermeye devam etmektedir. 2016 yılında çalışmalarını başlatan Vakıf Katılım Bankası personel alımı için yayınladığı ilanları güncel tutmaktadır. Bankacılık sektöründe kariyer yapmak isteyenlerin tercih ettiği bankalardan biri olan Vakıf Katılım Bankası 2016 yıl sonuna kadar toplam 500 adet personel alımı yapacağını önceden duyurmuştu.

Vakıf Katılım Bankası Personel Alım İlanı özellikle İstanbul ili için yayındadır. Toplam alım yapılacak personel sayısı için net bir rakam vermek mümkün değil ancak; Banka ihtiyaçları dogrulrusunda alımlarını yönetmektedir.

Vakıf Katılım Bankası Personel Alım İlanı şuan için genel başvuru alarak alımlarını ihtiyacına göre belirlemektedir. Şimdi dilerseniz başvuru şartları nedir birlikte inceleyelim.

-Katılım bankacılığı alanında tecrübeli,
-İletişim kabiliyeti gelişmiş,
-Analitik düşünebilen,
-Katılım bankacılığı prensiplerini benimsemiş,
-Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az 2 yıl tecilli,
-Banka tecrübesi olmayan adaylar için; erkeklerde 30, bayanlarda 28 yaşını aşmamış olmak.
-Banka tecrübesi olmayan adaylar için ihtiyaç durumuna göre işe alım sınavı yapılabilecek olup, başarılı olan adaylar mülakata davet edilecektir.

Vakıf Katılım Bankası Personel Alım İlanı için aranan genel şartlar yukarıda verildiği gibidir. Sizde bu ilanın detay ve tam metni için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.
http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.