Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türkiye Iş Bankası Personel Alım Sınavı 2016

Türkiye Iş Bankası Personel Alım Sınavı 2016

Türkiye Iş Bankası Personel Alım Sınavı 2016

Türkiye nin En iyi ve en güvenilir bankası olan Türkiye Iş Bankası 2016 yılı personel alımı için sınav yapacaktır. 2016 Banka Sınavları düzenleyerek personel alımı yapacak olan Türkiye Iş Bankası başvuruları almaya başladı. Başvurusu olumlu geçen adaylar sınava tabi tutulacaklardır. Peki İş Bankası iş başvurusu nereden yapılır, İş Bankası Başvuru Şartları Nelerdir işte detaylar..

Alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Başvurusu kabul edilen adaylar banka sınavı için davet edilir. Sınavı kazanan adaylar Mülakat sürecine dahil edilir. Mülakat aşamasında dikkat etmeniz gereken önemli noktalar dan biri sizlere mülakat sürecinde sorulacak soruları gayet sakin cevaplayınız zaten zor olan süreci geçtiniz mülakat sadece bir görüşme soğuk kanlı olursanız mülakat sürecini kolaylıkla geçebilirsiniz.

İş Bankasına iş başvuru yapmak isteyen adaylar ilk olarak başvuru şartlarını incelemesi gerekmektedir. işte başvuru şartları..

♦ Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
♦ 16 Ağustos 1984 ve sonrasında doğmuş olmak
♦ Adıyaman, Afyonkarahisar, Aksaray, Antalya, Aydın, Bayburt, Burdur, Denizli, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Isparta, Kahramanmaraş, Karaman, Kayseri, Konya, Muğla, Nevşehir, Niğde, Rize, Şanlıurfa, İzmir, İstanbul, Bursa ve Yozgat illerinde ikamet ediyor olmak .
♦ Kamu haklarından yoksun bulunmamak .
♦ Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak
♦ Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak
♦ Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini tamamlamış olmak
♦ Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak (İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet ♦Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)

https://ik.isbank.com.tr/IKbasvuru/login.aspx

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.