Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türkiye İş Bankası Memur Personel Alımı 2016

Türkiye İş Bankası Memur Personel Alımı 2016

 İş Bankası Personel Alımı 2016

Türkiye nin en güçlü bankası olan İş bankası Memur ve personel alımı yapacağını duyurdu. Şubat ve mart ayında alımı yapılacak kadrolar için iş bankası tarafından bazı özel ve genel şartlar belirlenmiştir sizde istenilen şartları karşılıyorsanız bu ilanlara başvurup iş bankasında çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Peki iş bankası hangi pozisyonlarda personel alımı yapıyor? İş bankası başvuru şartları nedir? İş bankası sınav tarihleri nedir? işte ayrıntılar…

İş bankası 2016 yılında personel alımı için yayınladığı iş ilanları şu şekildedir.

♦ İstanbul Memur Alım Sınavı,
♦ Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı Alım Sınavı,
♦ Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı,
♦ Kadın Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı ,
♦ Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı,
♦ Kadın Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı.

Türkiye İş Bankası Memur personel alımı 2016 yılında yukarıda verildiği şekildedir. İş bankası iş ilanları sürekli olarak yenilemektedir. iskurr.gen.tr sitesi olarak iş bankasının iş ilanlarını sürekli olarak takip ederek sitemiz ve sosyal medya hesabımız dan paylaşmaktayız. Sizde iş bankası iş ilanlarının detaylarını öğrenmek için alt kısımdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.