Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türkiye İş Bankası Memur Personel Alımı 2015

Türkiye İş Bankası Memur Personel Alımı 2015

Türkiye İş Bankası Açık Pozisyonlar İş Başvuruları

Ülkemizin büyük bankaları arasında ilk sırada yer alan Türkiye İş Bankası çalıştırmakta olduğu binlerce çalışanlarına takviye olara yeni personel alımı için bir çok ilan yayınlamıştır. 4 yıllık veya 2 yıllıkBankacılık, Borsa ve Finans, Finans, DışTicaret, İşletme, Maliye, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Muhasebe, Para ve Sermaye Yönetimi, Pazarlama ve Sigortacılık Bölümlerinden mezun olmak şartı ile tam zamanlı çalışmak üzere Bankacılık İşletmeleri Yönetmeni alıyor.Alt kısımda verilmiş olan bilgilerde genel niteliklere ve iş tanımına ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Uzman Yardımcısı Alım Sınavı – 07.09.2015 ve izleyen günler
Bankamızın Genel Müdürlük Bölümleri ve Kurumsal Şubelerinde görevlendirilmek üzere, 7 Eylül 2015 ve izleyen günlerde Uzman Yardımcısı Alım Sınavı düzenlenecektir.
Başvuru Koşulları


İstanbul Memur Alım Sınavı – 12.08.2015
Bankamızın İstanbul ilinde yer alan Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 12.08.2015 tarihinde İstanbul Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.
Başvuru Koşulları

İstanbul Memur Alım Sınavı – 19.08.2015
Bankamızın İstanbul ilinde yer alan Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 19.08.2015 tarihinde İstanbul Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.
Başvuru Koşulları

İstanbul Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı – 11.08.2015
Bankamızın İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 11.08.2015 tarihinde Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı düzenlenecektir.
Başvuru Koşulları


İstanbul Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı – 20.08.2015
Bankamızın İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 20.08.2015 tarihinde Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı düzenlenecektir.
Başvuru Koşulları

Bilgi Teknolojileri Teknisyeni Alım Sınavı – 10.08.2015
Bankamız kadro ihtiyaçları doğrultusunda İstanbul’da görevlendirilmek üzere, 10.08.2015 tarihinde Bilgi Teknolojileri Teknisyeni Alım Sınavı düzenlenecektir.
Başvuru Koşulları

Teknisyen Alım Sınavı – 25.08.2015
Bankamız kadro ihtiyaçları doğrultusunda İstanbul’da görevlendirilmek üzere, 25.08.2015 tarihinde Teknisyen Alım Sınavı düzenlenecektir.
Başvuru Koşulları

Başvurular için;

https://ik.isbank.com.tr/IKbasvuru/login.aspx

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Banka, Banka İş İlanları 2015 ve Banka Personel Alımları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.