Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alıyor (2017-Aralık)

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alıyor (2017-Aralık)

Türkiye Finans Katılım Bankası personel alımı yapacağını duyurdu. Banka daha önceden de personel alımı yapmıştı. Yeni bir ilan ile yeni bir personel alımı yapacağını duyurmuş oldu. Aralık ayına özel yeni bir personel alımı yapıyor. Türkiye Finans Katılım Bankası farklı illerde ve farklı pozisyonlarda personel alımı yapıyor. Banka personel alımları bu aralar artmış görünüyor. Bir çok banka ardı ardına personel alımı yapmaktadır.

Banka iş ilanlarına ulaşmak adına interneti güncel şekilde takip etmeniz yeterli olacaktır. İnternet üzerinden bankalar başvurular almaktadır. Öncelikle internet üzerinden yaptığınız başvuruların ardından eğer başvurunuz onaylanırsa ardından bankaya yüz yüze görüşmeye çağırılırsınız. Ardından ise işe başlayabilirsiniz. Şimdi ise Türkiye Finans Katılım Bankasının yayımlamış olduğu personel alımı ilanının detaylarına göz atalım.

Alım Yapılacak Pozisyonlar

Türkiye Finans Katılım Bankasının yayımladığı ilanı incelediğimizde bir çok pozisyona personel alımı yapılacağı görülmektedir. Alım yapılacak pozisyonlar:

  • ATM Bankacılığı iş geliştirme yetkili yardımcısı, Diyarbakır şubeleri gişe yetkili yardımcısı, Genel başvuru (engelli), Yeni mezun şube operasyon kadrosu işe alım sınavı, Yazılım uzmanı, Analist, SQL server veritabanı yöneticisi, Nitelikli tahsilatlar yöneticisi, Hukuk takip avukatı, Manavgat şube perakende bankacılık yetkilisi, Isparta perakende bankacılık yetkilisi, Veri analist yetkilisi, Finansal kurumlar yöneticisi yardımcısı, Medya planlama ve bütçe yetkili yardımcısı, Kredi izleme yetkilisi, BT kıdemli güvenlik uzmanı, ve bir çok pozisyon…

Alımların gerçekleşeceği iller; İstanbul, Yozgat, Diyarbakır, Elazığ, Antalya, Isparta, Konya, Sivas, Bingöl, Gaziantep, Batman, ve Osmaniye olarak görünmektedir.

Başvuru İçin Aranan Şartlar

  • Üniversitelerin en az 2 yıllık bölümlerinden mezun olmuş olmak,
  • Alım yapılacak illerde ikamet ediyor olmak
  • İletişim becerisine sahip olmak
  • 1 Ocak 1990 sonrası doğumlu olmak
  • İş sorumluluklarını üstlenebilecek olmak
  • Müşteri odaklı çalışmak
  • Diksiyonu iyi, insanlarla iyi iletişim kurabiliyor olmak,
  • Değişken çalışma saatlerine ayak uydurabilecek olmak,

Nasıl Başvururum

Türkiye Finans Katılım Bankası personel alımı ilanına başvurmak ve boş pozisyonları görmek adına tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alıyor (2017-Aralık) başlıklı makalemizde Banka Iş Ilanları, Banka Personel Alımları ve Yapı Kredi Bankası hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alıyor (2017-Aralık) Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.