Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımı 2016

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımı 2016

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımı 2016

Ülkemizdeki en güçlü Katılım bankası olan Türkiye Finans personel alımı yapacaktır. Kurulduğu günden bu güne müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarını sürdüren Türkiye Finans Katılım Bankası büyüme hedefleri doğrultusunda yeni personel alımları yapacaktır. Müşteri memnuniyetine her zaman büyük önem veren Türkiye Finans yeni alım yapacağı personellerlede hem kadrosunu güçlendirmeyi hemde müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımı 2016 yılında kaç personel alım yapacak diye merak edenler için net bir rakam vermek mümkün değil ama 2016 yılında yayınladığı ilanları incelediğimizde 16 pozisyon için personel alımı yapacağını görmekteyiz. Alım yapılacak kadrolar için Lise mezunu adaylarada iş imkanı veren Türkiye Finans tüm başvuruları değerlendirmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımı 2016 da yayında olan ilanlarından bir çak tanesi şu şekildedir.
♦ Genel Başvuru (TÜRKİYE),
♦ Genel Başvuru (ENGELLİ),
♦ Çağrı Merkezi Asistanı,
♦ Süreç Yönetimi Yazılım Uzmanı,
♦ Şubesiz Bankacılık Yöneticisi,
♦ Veri Ambarı Uzmanı,

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımı 2016 da alım yapmayı planladığı personel ilanlarından sadece bir kaç tanesi yukarıda verildiği gibidir. Bu ilanlar ile birlikte yine bir çok ilanda kariyer sayfasında yayındadır. Sizde Türkiye Finans Katılım Bankası bünyesine dahil olmak için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/turkiye-finans-katilim-bankasi-is-ilanlari-c4594-p29477/

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.