Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alım İlanları 2015

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alım İlanları 2015

Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alım İlanları 2015

 

Türkiye Finans Katılım Bankası personel alımı için ilanlar yayınladı. Yayınlanan ilanlara başvurabilmek için Banka’nın internet sitesinde yer alan illerden işin tanımını inceleyerek başvur seçeneği ile açılan sayfadan durumunuza uygun bir iş ilanı seçerek başvuru yapabilirsiniz.

 

İnsan Kaynakları Özlük Ofis Görevlisi olabilmek için: En az Lise, tercihen MYO veya iki yıllık üniversite mezunu, MS Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen iyi derecede excel kullanabilen, Tercihen Ehliyeti olan (aktif sürücü), Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından 92 ilan yayınlanmış durumda. İlanların tamamına kurumun internet sitesinden başvur seçeneği ile ulaşılabilmektedir.

Başvuru Adresi:

http://www.turkiyefinans.com.tr/tr-tr/insan-kaynaklari/kariyer-yonetimi/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Banka, Banka İş İlanları 2015 ve Banka Personel Alımları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.