Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Türk Ekonomi Bankası TEB Personel Alımı 2016

Türk Ekonomi Bankası TEB Personel Alımı 2016

Türk Ekonomi Bankası TEB Personel Alımı 2016

Son zamanlarda isminden fazlaca bahsettiren bankalardan biri olan Türk Ekonomi Bankası, TEB personel alımı yapacagını duyurdu. 16 ocak tarihinde yayınladığı ilanda çok sayıda personel alımı yapacagını, Alım yapılacak personellerin en az lise mezunu olması gerektiği bilgisini iş ilan sitelerinden duyurdu. Sizde Türk Ekonomi Bankası, bünyesine dahil olabilmek için ilana ait detayları okuyunuz.

Teb bünyesinedeki açık pozisyonlar için çok dayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Sizde TEB’de çalışmak istiyorsanız bu ilana başvurabilirsiniz. Hizmet kalitesini artırıp son dönemde bankacılık sektöründe isminden fazlaca bahsettiren banka bünyesinde uzman personellere yer vermeyi hedeflemektedir.

Peki TEB hangi pozisyonlarda personel almayı planlıyor dilerseniz birlikte inceleyelim.

♦İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/ Yardımcısı
♦Yapilandirilmis Fonlama Yöneticisi / Yönetici Yard
♦TEB Faktoring Mali İşler Yöneticisi
♦Aktif Satış Temsilcisi
♦Aktif Satış Temsilcisi
♦Aktif Satış Temsilcisi-
♦Nakit Yönetimi Yazılım Geliştirme Uzmanı

Türk Ekonomi Bankası, yukarıdaki pozisyonlar için personel alımı yapacaktır. toplam alınacak personel sayısı 79 olarak verilmiştir. Alımlar Türkiye genelindeki şubeler için yapılacaktır. Size uygun pozisyonlara işi başvurusu yapmak için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-ilanlari-c1126-p1370/?a=2

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. büşra dedi ki:

    TEB da çalışmak istiyorum iktisat mezunuyum. gişe görevlisi olarak işe başlamak istiyorum.

  2. büşra dedi ki:

    tecrübeli eleman aranıyor genelde siz yeni mezunları işe almazsanız nerden tecrübe kazanacağız. bunuda dikkate alırsanız çok sevinirim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.