Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türk Ekonomi Bankası Personel Alımı 2016

Türk Ekonomi Bankası Personel Alımı 2016

Türk Ekonomi Bankası Personel Alımı 2016

Türk Ekonomi Bankası TEB, kendini müşteri memnuniyetine adamış, ve müşterileri için objektif bir kredi politikasını benimsemiş Türkiye’nin genç bankaları arasında yerini almış ve sağlam adımlarla yatırımlarına devam eden bankalarımızdan biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Türk Ekonomi Bankası 2016 yılı içerisinde personel alımlarına ara vermeden devam edecektir.

Türk Ekonomi Bankası personel alımı  2016 yılında kaç kişi işe alınacak tam olarak bilmiyoruz ama şuan için yayında bulunan 74 kişilik bir kadro için personel alımı yapılacağı bilgisi verilmiştir. ilanlar sürekli güncellendiği için günlük olarakta verilen ilan sayısında değişiklik olmaktadır. Türk Ekonomi Bankası alım yapacağı personeller için bazı genel ve özel şartlar talep etmektedir.

Türk Ekonomi Bankası personel alımı  2016 yılı için yayınladığı ilanlardan bir kaç tanesi şu şekildedir.

♦ Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,
♦ Bireysel Müşteri İlişkileri Yönetici / Yardımcısı,
♦ Saha Satış Temsilcisi,
♦ Şubeler Kontrol Yönetici Yardımcısı,
♦ Aktif Satış Yetkilisi,
♦ İnsan Kaynakları Yetkilisi.

Türk Ekonomi Bankası personel alımı  2016 yılı için öne çıkmış olan ilanlar yukarıdaki gibidir. Bankalar arasında 2016 yılında en çok personel alımı yapan TEB, personel alımlarını uzman insan kaynakları departmanı yönetmektedir. Başvurların tümünü değerlendiren ekip uygun adayları mülakat sürecine dahil etmektedir. Sizde Türk Ekonomi Bankası personel alım ilanlarına başvurmak isteyen adaylar alt kısımda verilen bağlatıyı kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-ilanlari-c1126-p1370/

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.