Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Tekstil Bank Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Tekstil Bank Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Tekstilbank İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Kurumsal bankacılık, ticari bankacılık, KOBİ bankacılığı ve bireysel bankacılık alanlarında faaliyet gösteren Tekstilbank, müşteri odaklı bir yaklaşımla, kaliteden ödün vermeksizin çok yönlü finansal hizmetler sunmaktadır.

2013 yılı konsolide sonuçlara göre Tekstilbank’ın kredileri 2 milyar 832 milyon TL olurken mevduat
büyüklüğü de 2 milyar 522 milyon TL’dir. 2012 yılında 26 milyon TL olan konsolide bazda net kar %74 artarak
45 milyon TL olmuştur. Tekstilbank’ın toplam konsolide özkaynakları %5’lik bir büyüme ile 604 milyon TL olurken, sermaye yeterlilik rasyosu %17.4 seviyesinde gerçekleşmiştir.

Tekstilbank insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Tekstilbank Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Tekstilbank Açık Pozisyonlar

• Operasyon Uzmanı(Gişe Yetkilisi)

Tekstilbank personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Tekstilbank gibi büyük bankaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Tekstilbank İş Başvurusu İçin:

 

http://banka.yenibiris.com/tekstil-bankasi-a-s-is-ilanlari?firma=39840

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Banka, Banka İş İlanları 2015 ve Banka Personel Alımları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.