Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

T-Bank Personel Alımı 2016

T-Bank Personel Alımı 2016

T-Bank Personel Alımı İş Başvurusu 2016

 T-Bank ülkemizde 2007 yılından buyana faaliyet gösteren en genç bankalardan biridir. T-Bank 7 şubat 2016 tarihinde yaptığı duyuruda personel alımı yapacağını ilan etti. Tecrübeli ve üniversiteden yeni mezun olmuş adaylara iş imkanı sunan T-Bank 2016 yılında toplamda yüzlerce personel alımı yapacağı söyleniyor. Sizde T-Bank bünyesinde çalışmak istiyorsanız haberimizin detaylarını inceleyebilirsiniz…

T-Bank personel eleman alımı 2016 yılında ülke genelinde bulunan 34 şubesi için büyük şehirler başta olmak üzere İstanbul un bir çok ilçesinde de personel alımı yapacaktır. 2016 yılında kaç personel alımı yapacak diye baktığımızda net bir rakam vermek mümkün değil fakat şuan için ilanda 10 adet kadro için alım yapılacağını görmekteyiz. T-Bank iş ilanlarını sürekli güncellemektedir sizde internet sitemizi takip ederek ilanlardan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

T-Bank personel eleman alımı 2016 yılı için hangi pozisyonlarda yapılacak diye incelediğimizde karşımıza şu ilanlar çıkmıştır.
♦ Uyum Bölümü Yönetmen Yardımcısı,
♦ Genel Başvuru,
♦ Sistem Geliştirme ve Uygulama Yetkilisi,
♦ Mali Kontrol ve Mutabakat Yetkili Yardımcısı,
♦ Etiler Şube Kobi Bankacılığı Portföy Yöneticisi,
♦ Konya Şube Operasyon Yöneticisi.

T-Bank personel eleman alımı 2016 yılında yukarıda verilen pozisyonlarla yapılacak olup bu ilanlarla birlikte başka ilanlarda kariyer sayfasında yer almaktadır. T bank personel alımı iş başvuru sayfasını alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak inceleyebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/turklandbank-is-ilanlari-c1319-p3491/

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.