Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

T-Bank Personel Alımı 2015

T-Bank Personel Alımı 2015

Türkland Bank Personel Alıyor

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz 1985 yılından beri sektörde Garanti Yatırım ve Ticaret Bankası A.Ş.ve MNG Bank A.Ş olarak var olan banka günümüzde yabancı sermaye ile büyüyerek T-BANK adı altında faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye’nin 14 ilinde bulunan şubeleri ile insanlara hizmet sunmaya devam eden TurklandBank diğer bilinen adıyla T-Bank farklı pozisyonlarda çalışacak personel arıyor. Eğer finans sektöründe kariyerinize devam etmek istiyorsanız personel alınacak illerden size uygun olan için, başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer Fırsatları

T-Bank, çalışanlarının performansını yıllık hedef ve yetkinlik bazlı değerlendirmeler aracılığıyla ölçmektedir. Performans değerlendirmelerinin sonuçları, kariyer, eğitim ve ödüllendirme planlamasında kullanılmaktadır. Bireylerin geliştirmesi gereken alanlar belirlendikten sonra bu doğrultuda seminerler ve benzeri eğitim programları, meslek içi eğitimler ve çalışanı kariyerindeki bir sonraki adıma hazırlayan rotasyon programları hayata geçirilmektedir.
Eğitimlerde ve gelişim programlarında başarılı olan ve performans sürekliliğini koruyan çalışanlara yükselme olanakları sunularak kariyer hedeflerini gerçekleştirmelerine destek olunmaktadır.

TurklandBank İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan YapıKredi Bankası Döviz Piyasaları Ürün Yönetimi Uzmanı Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Personel Alımları, Banka Personel Alımları 2015 ve Banka Sınavları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.