Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Şekerbank Personel Alımı İş İlanları 2016

Şekerbank Personel Alımı İş İlanları 2016

Şekerbank Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Şekerbank, yıllar önce ülkemizdeki şeker pancarı üreticilerini desteklemek için kurulup kurulduğu günden bu güne dürüst ve şeffaf bankacılık anlayışı ile ülkemizin her köşesinde açtığı şubelerle hizmet vermeye devam etmektedir. Banka personel alımlarında  son derece hassas olan Şekerbank özellikle banka deneyimi olan personeller arasından alımlarını yapmaktadır.

Şekerbank personel alımı 2016 yılı içerisinde almayı planladığı personel sayısı hakkında bir bilgi vermesede verdiği ilanları incelediğimizde çok sayıda alım yapacağını söyleyebiliriz. İlk verdiği ilanda 20 den fazla pozisyonda alım yapacağını kariyer portalı aracılığı ile duyurmuştur.

Şekerbank personel alımı 2016 da hangi pozisyonlarda alım yapacağını incelediğimizde karşımıza çıkan ilanlar şu şekildedir.

♦ Operasyon Destek Görevlisi,
♦ Sigorta Ürün Yönetimi Yetkilisi,
♦ Bireysel Kredi Teminat ve Kullanım Yetkili Yardımcısı,
♦ Yabancı Para Operasyonları Yetkili Yardımcısı,
♦ Mekanik Bakım Sorumlusu,
♦ Dış İşlemler Yetkili / Yönetmen Yardımcısı.

Şekerbank personel alımı 2016 da alım yapacağı boş kadrolardan bir kaç tanesi yukarıda verldiği gibidir. Sizde bu ilanların başvuru şartlarını incelemek ve iş başvurusu yapmak istiyorsanız alt kısımdaki linki kullanıp başvurunuzu yapabilirsiniz.

https://www.secretcv.com/firma/sekerbank-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.