Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Şekerbank Müşteri Temsilcisi Alıyor

Şekerbank Müşteri Temsilcisi Alıyor

Şekerbank Müşteri Temsilcisi Alacağını İlan Etti

Şekerbank müşteri temsilcisi alımı başvuruları başlamış bulunmaktadır. Şekerbank geçtiğimiz günlerde yine bir personel alımı yapmıştı. Bugünlerde ise yeni bir personel alımı ilanı yayımladı. İlana göre müşteri temsilcisi alımı yapılacak. Şekerbank bu şekilde yaptığı alımlar ile eksiksiz bir kadro ile hizmetlerine devam etmektedir. Banka iş ilanları arıyorsanız  bu ilan size göre olabilir. Alınacak olan müşteri temsilcisi için detaylı bilgileri sizler ile paylaşıyoruz.

Başvuru İçin Aranan Kriterler

Öncelikle alım sadece İstanbul ilinde gerçekleşecektir. Bunu belirtmekte fayda var. Adaylarda aranan kriterlere bakacak olursak:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Tercihen üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden en az 4 yıllık bölümlerden mezun olmuş olmak
  • En az 3 yıl İşletme Bankacılığı sektöründe Portföy yönetmiş olmak
  • Değişik çalışma saatlerine ayak uydurabilecek
  • Yoğun iş çalışmasına ayak uydurabilecek
  • Erkek adaylar için askerliğin tamamlamış olması
  • İletişim kabiliyetine sahip, müşteri memnuniyetine önem veren kişiler

Aranmaktadır. Saydığımız kriterleri barındırıyor iseniz başvuru yapabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisi Ne İş Yapar?

Müşteri temsilcisi alımı olacağı için bu konuda ufaktan sizleri bilgilendirmek isteriz. Tabi çoğumuzun bu iş bölümü hakkında bilgisi vardır. Bankanın tüm işletme ürünlerinin tanıtımını müşteri temsilcisi yapar. Yapılan tanıtım faaliyetleri kapsamında bankanın gelişmesini, verimliliğini ve müşteri portföyünü ileri seviyelere taşır. Müşteriler ile banka arasında iletişimi kurar. Banka ile müşteri iş birliğini sağlamaya çalışır.

Müşteri Temsilcisi Personel Alımına Başvuru

Şekerbank yayımladığı ilan ile müşteri temsilcisini alacağını duyurdu. Alımlar başlamış bulunmaktadır. Son başvuru tarihi ise 8 Ocak 2018 tarihidir. Bu tarihlere kadar başvurularınızı gerçekleştirebileceksiniz. Şekerbank’ın yapacak olduğu müşteri temsilcisi personel alımı ilanına başvurmak ve ilanı detaylı şekilde görüntülemek için aşağıda vereceğimiz linki tarayıcınıza kopyalayabilirsiniz.

https://goo.gl/Fwxmvf

Bir önceki yazımız olan Akbank Farklı Pozisyonlara Personel Alımı Gerçekleştiriyor başlıklı makalemizde Akbank Personel Alımı ve Banka Iş Ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Şekerbank Müşteri Temsilcisi Alıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.