Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

QNB Finansbank Bireysel Satış Temsilcisi Alacak

QNB Finansbank Bireysel Satış Temsilcisi Alacak

QNB Finansbank Bireysel Satış Temsilcisi En Az Lise Mezunu Personel Alacak

QNB Finansbank bireysel satış temsilcisi personel alımı ilanı yayımladı. QNB Bank eskilerden beri hizmetlerini ülkemizde sürdürmektedir. Hizmete verdiği önem ve müşteri ilişkileri ile ön plana çıkmış bir bankadır. Müşteri odaklı çalıştığından dolayı, müşterilere kendisini sevdirmeyi başarmış bir bankadır. QNB Finasnbank zaman zaman oluşan boşluklarını ise personel alımı ilanları ile doldurmaktadır. Şu sıralarda da bireysel satış temsilcisi pozisyonunun boş olması nedeniyle tüm Türkiye genelinde bir personel alım ilanı yayımladı. Sizlerde banka iş ilanları arıyorsanız bu ilanı incelemenizi tavsiye ederiz. QNB Finansbank en az lise mezunu bireysel satış elemanı alacak. İlanın detaylarına bakalım.

Başvuru İçin Aranan Şartlar09

QNB Finansbank’ın yayımlamış olduğu ilanı incelediğimizde başvuru için bazı şartların arandığını görmekteyiz:

 • En az lise mezunu olmak
 • Satış konusunda kariyer planları yapıyor olmak
 • 30 yaşından küçük olmak
 • İletişim konusunda iyi olmak, ikna kabiliyetine sahip olmak
 • Müşteri ilişkilerine çok önem vermek
 • Ekip çalışmasına uyum gösterebilecek olmak
 • Askerliğinin tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak
 • QNB Finansbank’ın daha önceki ilanlarına başvurup mülakat aşamasında elenmemiş olmak
 • İşi yapmasına engel olacak sağlık problemi bulunmuyor olmak

Yukarıda belirttiklerimiz başvuru için aranan şartlardır. Alım tüm Türkiye genelinde olacaktır. Her ilden başvurularınızı yapabileceksiniz.

Bireysel Satış Temsilcisinin Görevleri Nelerdir?

Bireysel satış temsilcisinin görevlerini bilmeyenler olabilir. Bireysel satış temsilcisinin görevleri; kredi kartı ve bireysel bankacılık ürünlerinin sahada aktif olarak satış sürecini gerçekleştirmektir.

Nasıl Başvurabilirim

QNB Finanbank’ın yapacak olduğu personel alımı başvuruları 23 Nisan 2018 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular başlamış bulunmaktadır. Sizlerde başvurmak için ve ilanı daha detaylı şekilde incelemek için tıklayınız. Buna benzer ilanlar için bizleri güncel olarak takip etmenizde fayda olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Albaraka Türk Çok Sayıda Personel Alıyor başlıklı makalemizde Albaraka Türk Katılım Bankası eleman alımı ve Banka Iş Ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

QNB Finansbank Bireysel Satış Temsilcisi Alacak Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

 1. Emel Yilmaz Guvenc dedi ki:

  Lise mezunu siniri guzel olmus fakat yas sınırını da biraz yukseltseniz super olucak malum günümüzde artik 40 yasa kadar genç sayılıyor. Fiziksel durumunda musaitse neden olmasin. Bu arada 40 yaşinda bayagi altındayım.Saygılarımla,

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.