Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Pasha Yatırım Bankası Personel Alımı İş İlanları 2015

Pasha Yatırım Bankası Personel Alımı İş İlanları 2015

Pasha Yatırım Bankası Personel Alımı İş İlanları 2015

PASHA Yatırım Bankası A.Ş. (“Banka”), yasal yükümlülüklerden sonraki banka kârının ve tasfiye halinde banka sermayesinin yabancı hissedarlara transferine izin veren, 6224 sayılı Kanun’a tabi olarak 25 Aralık 1987’de İstanbul’da kurulmuş Türkiye’nin ilk yabancı yatırım bankası olup, bankacılık faaliyetlerine 1 Mart 1988 tarihinde başlamıştır. Banka, 31 Aralık 2014 tarihi itibarıyla sadece İstanbul’daki genel müdürlüğü aracılığıyla faaliyetlerini yürütmekte olup, şubesi bulunmamaktadır.

Pasha Yatırım Bankası insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Pasha Yatırım Bankası Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Pasha Yatırım Bankası Açık Pozisyonlar

• Genel Başvuru
• Muhasebe Yetkilisi

Pasha Yatırım Bankası personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Pasha Yatırım Bankası gibi büyük bankaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Pasha Yatırım Bankası İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/pasha-yatirim-bankasi-a-s-is-ilanlari-c5391-p30274/

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Banka, Banka İş İlanları 2015 ve Banka Personel Alımları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.