Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Odeabank Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Odeabank Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Odeabank Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Odeabank bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Odeabank personel alıyor. Sizde Odeabank bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Odeabank Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Odeabank Açık Pozisyonlar

Kart ve Ödeme Sistemleri İş Analisti
İşlem Güvenliği Uzmanı
Direkt Satış Temsilcisi
Kredi Operasyon Uzmanı
Bireysel Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi

Odeabank personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.trOdeabank gibi büyük bankaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Odeabank İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/odea-bank-a-s-is-ilanlari-c35622-p28158/

Bir önceki yazımız olan Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Türkiye Finans açık pozisyonlar, Türkiye Finans eleman alımı ve Türkiye Finans İş Başvuru hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.