Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Ocak 2018, Salı

KuveytTürk Bankası Memur Alımı 2015

KuveytTürk Bankası Memur Alımı 2015

Katılım Bankasının ülkemizdeki öncülerinden olan KuveytTürk Katılım Bankası, birçok pozisyon için personel alım ilanları yayınladı. Bankaların ilanlarını takip eden gençler için KuveytTürk’ten güncel ilanlar yayınlandı. Türkiye’de gençlerin ve üniversite mezunlarının büyük ilgi gösterdiği finans sektörünün ilanlarında hem yeni mezunlar için, hem de deneyimli personeller için fırsatlar bulunuyor. Katılım Bankacılığına olan ilgi her geçen gün arttığı için kamu bankalarının da bu sektöre adım atmaya hazırlandıkları biliniyor. Finans sektöründe ve Katılım bankacılığında birçok ilklere imza atan bir kurumda kariyer yapmak isteyenlerin KuveytTürk Bankası’nın açık pozisyonlarını incelemelerinde yarar var.

KuveytTürk Personel Alımı 2015

Katılım Bankalarının ülkemizdeki ilk temsilcilerinden olan KuveytTürk, toplam 27 İlanla üniversite mezunu personeller alacağını duyurdu. Kuveyttürk Bankası 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olanlara yönelik olan ilanlarda, faizsiz bankacılık alanında çalışacak personeller aradığını duyurdu. KuveytTürk Katılım Bankası açık pozisyonları arasında, Şekerpınar Genel Müdürlükte, Bankada Kampüs projesinde görev yapacak personeller, Engelli Personeller, Gişe Yetkilisi, Çağrı Akademi Kobi Bankacılığı Uzmanları, Bireysel Bankacılık Satış Uzmanları bulunuyor. KuveytTürk Katılım Bankasında çalışmak isteyenlerin ister bu pozisyonlardan birisine, isterse de Genel Başvuru yaparak açılacak pozisyonlar için iş başvurusu yapabilirler. KuveytTürk ilanlarını incelemek ve İş Başvurusu yapmak üzere Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Banka, Banka İş İlanları 2015 ve Banka Personel Alımları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.