Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Kuveyt Türk Personel Eleman Alımları İş Başvurusu

Kuveyt Türk Personel Eleman Alımları İş Başvurusu

Kuveyt Türk Personel Eleman Alımları İş İlanı

Ülkemizde elli yıllık deneyimi ile müşterilerine hizmet vermekte olan KuveytTürk Bankası, personel alımı için ilan yayınladı. Finans sektöründe faizsiz bankacılık hizmetini uzun yıllardır müşterilerine sunan ve kendi müşteri potansiyelinin yanı sıra her geçen gün müşteri kitlesini artırarak büyümeye devam etmektedir. KuveytTürk Bankası, daha fazla kişiye hizmet verebilmek için Ülkemizin her köşesine yeni şubeler açarak Faizsiz bankacılık hizmeti almak isteyen tüm kişilere hizmet vermeyi planlamaktadır.

Kuveyt Türk Personel Eleman Alımı toplamda kaç kişi ile yapılacak net bir rakam veremiyoruz ancak; yayında olan ilanlarını incelediğimizde 30 dan fazla pozisyon için verilmiş ilanlar bulunmaktadır. KuveytTürk Bankası, personel ihtiyaçlarına göre yılın farklı zamanlarında ilanlarda yayınlamaktadır. Sizde KuveytTürk Bankasın da çalışmak istiyorsanız yayında olan ilanları inceleyip iş başvurusu yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Personel Eleman Alımı hangi pozisyonlarda personel alımı yapacak incelediğimizde karşımıza çıkan ilanlar şu şekildedir.

♦ Bütçeleme ve Raporlama Uzmanı Yardımcısı
♦ Muhasebe Uzmanı
♦ Kredi Risk İzleme Uzmanı
♦ Hazine Kontrol Uzmanı
♦ Network Güvenlik Mühendisi
♦ Kıdemli Yazılım/ Teknoloji Mimarı

Kuveyt Türk Personel Eleman Alımı bu pozisyonlarla yapılacak olup bu ilanlarla birlikte yayında olan onlarca ilanda yine kariyer sitesi üzerinden verilmiş durumdadır. Bankacılık sektöründe çalışmak isteyen adaylar alt kısımda verdiğimiz bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabileceği gibi yayında olan tüm ilanlarıda inceleyebilir.

http://www.kariyer.net/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-is-ilanlari-c2047-p11495/

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.