Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Alımı (2017-Kasım)

Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Alımı (2017-Kasım)

Kuveyt Türk Katılım Bankası yeni bir personel alımı ilanı yayımladı. Kasım ayının sonu ve Aralık ayının başlangıcı süresince başvurular devam edecektir. Geçtiğimiz günlerde de personel alımı yapan banka, yeniden personel alımı ilanı yayımladı. Farklı illerde ve farklı pozisyonlarda personel alımları gerçekleştirilecektir. Banka iş ilanları aramakta olan vatandaşlarımız için ilanı detaylı şekilde inceledik.

Kuveyt Türk Katılım Bankası personel alımı ilanına başvurmak için bazı şartlar belirtilmiştir. Bir çok pozisyonda personel alımı olacağından, her pozisyon için başvuru şartları değişebilmektedir. Başvuru için genel niteliklerden bahsedeceğiz fakat asıl başvuru şartları öğrenmek adına vereceğimiz linkten başvurmak istediğiniz pozisyonu seçip bakmanız daha doğru olacaktır.

Bankanın Alım Yaptığı İller

Banka 3 farklı ile personel alımları gerçekleştiriyor.

İstanbul ağırlıklı olmak üzere Kocaeli, İstanbul ve Mersin illerinde alımlar yapılacaktır.

Kuveyt Türk Genel Başvuru Şartları

Bankanın istediği genel şartlardan söz edeceğiz. Fakat önceden de belirttiğimiz üzere, bir çok pozisyonda personel alımı olacağından başvurmak istediğiniz pozisyona özgü olan başvuru şartlarına bakmalısınız. Buna da vereceğimiz link üzerinden ulaşabileceksiniz. Genel şartlar:

  • İyi derecede İngilizceye hakim olmak
  • Görevini yapmasına engel olacak sağlık problemi bulunmuyor olmak
  • Problem çözme yeteneğine sahip olmak
  • İyi ilişkiler kurabiliyor olmak
  • Müşteri memnuniyetine önem veriyor olmak
  • Takım çalışmasına yatkın olmak
  • Üniversitelerin gerekli bölümlerinden mezun olmak (Başvuracağınız pozisyona göre değişir)

Kuveyt Türk Alım Yapacağı Pozisyonlar

  • Süreç geliştirme uzman yardımcısı, Engelli personel (Mersin), SPA müdürü, Otel müdürü, Operasyon merkezi, Network güvenlik mühendisi, Görsel tasarım uzun dönemli stajyer, Kredi risk izleme uzman yardımcısı, Analitik fraud uzmanı, Bankada kampüs genel müdürlük kadroları, Sızma testi uzmanı, Satın alma uzman yardımcısı, Kurumsal iletişim uzman yardımcısı

Kuveyt Türk Personel Alımı Başvurusu

Kuveyt Türk Katılım Bankasının yapmış olduğu personel alımı ilanına başvurmak ve alım yapılacak pozisyonlar hakkında daha detaylı bilgi almak adına BU LİNKİ ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aile Bakanlığı 50 Uzman Yardımcısı Alıyor başlıklı makalemizde aile bakanlığı iş başvurusu ve aile bakanlığı personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Alımı (2017-Kasım) Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.