Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İş Bankası Şöför Alımı Yapacak 2015

İş Bankası Şöför Alımı Yapacak 2015

İş Bankası Şöför Alım İlanı 2015

İş Bankası sınavla Şoför alımı gerçekleştirilecektir. Yazılı sınav 11 Eylül 2015 Cuma günü yapılacak olup alım sürecinin tüm aşamaları sonucunda başarılı bulunan adaylarımıza, kadro olanaklarımız doğrultusunda Bursa, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul, Kırklareli illeri ve bu illere bağlı ilçelerde bulunan şube ve genel müdürlük bölümlerimiz için görev teklifi yapılacaktır.

 

1449_gn

– Türk vatandaşı olmak,
– 11 Eylül 1987 sonrasında doğmuş olmak,
– Ehliyete sahip olmak (E sınıfı),
– En az lise mezunu olmak,
– Belirtilen illerde ikamet ediyor olmak,
– 31.12.2017 tarihine kadar geçerli bir psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olmak,
– SRC1 veya SRC2 ve SCR3 veya SCR4 belgelerinden birisine sahip olmak,
– Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olmak,
– Daha önce hapis cezası almamış olmak,
– Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde çalışabilecek şekilde olmak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

İlanın Detaları İçin Tılayınız

 

Bir önceki yazımız olan YapıKredi Bankası Döviz Piyasaları Ürün Yönetimi Uzmanı Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Personel Alımları, Banka Personel Alımları 2015 ve Banka Sınavları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.