Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

İş Bankası Personel Alımı İş İlanları 2015

İş Bankası Personel Alımı İş İlanları 2015

İş Bankası personel alımı yapmaya devam ediyor. En çok personel alan bankalar arasında yer alan Türkiye İş Bankası yılın ikinci yarısındada personel almaya devam etmektedir. Birçok alıma imza atmış olan ve yeni alımlarını da artıracak olan Türkiye İş Bankası, yeni alım konusunda internete ilanlarını koymaya devam ediyor.

İş Bankası İstanbul ili Memur alımı ilanına başvuru için: 26 Ağustos 1985 ve sonrası doğumlu, İstanbul ilinde ikamet eden, üniversitelerin Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret alanlarında 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezunu olmak şart. İlan Metni İçin Tıklayınız.

İş Bankası Bitlis, Şırnak, Van illeri Memur alımı ilanına başvuru için: 6 Eylül 1985 ve sonrası doğumlu, Bitlis, Şırnak, Van illerinde ikamet eden, üniversitelerin Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret alanlarında 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak şart. İlan Metni İçin Tıklayınız.

İş Bankası İstanbul İli Erkek Özel Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuru için: 27 Ağustos 1987 ve sonrasında doğmuş olmak, İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak, Askerlik görevini tamamlamış olmak, En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak. İlan Metni İçin Tıklayınız.

İş Bankası İstanbul İli Teknisyen alımı ilanına başvuru için: 25 Ağustos 1985 ve sonrasında doğmuş olmak, İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyor olmak, Meslek liselerinin Bilgisayar, Elektrik – Elektronik, Makine veya Mekatronik ile ilgili bölümlerinden mezun olmak. İlan Metni İçin Tıklayınız.

İş Bankası Bursa, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul, Kırklareli İlleri Şoför alımı ilanına başvuru için: 11 Eylül 1987 ve sonrasında doğmuş olmak, E sınıfı ehliyete sahip olmak, Bursa, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul, Kırklareli illerinde ikamet ediyor/edebilecek olmak, En az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak, 31.12.2017 tarihine kadar geçerli bir psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olmak, SRC1 ve SRC2 belgelerinden herhangi birine ve SRC3 ve SRC4 belgelerinden herhangi birine sahip olmak.İlan Metni İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Banka, Banka İş İlanları 2015 ve Banka Personel Alımları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.