Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı 2016

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı 2016

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı 2016

Türkiye İş Bankası yayınladığı ilanda personel alımı yapacağını kendi sitesi üzerinden duyurdu. 16 Mart 2016 tarihinde verdiği ilanda Müfettiş Yardımcısı Alımı yapacağını duyurdu. Yapmış olduğu duyuruda bu pozisyona başvuru yapacaklardan bazı genel ve özel şartlar talep eden iş bankası Kendi kariyer sayfası üzerinden personel alımlarını gerçekleştirmektedir. Peki İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı için hangi şartları talep ediyor dilerseniz birlikte inceleyelim.

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Başvuru Şartları

– Türk vatandaşı olan adaylar,
– İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi konuşan adaylar,
– 30 yaşını doldurmamış olan adaylar,
– Erkek adaylar için askerliği tamamlamış olan adaylar,
– Üniversitelerin kılavuzda belirtilen 4 yıllık bölümlerinden mezun olmuş olan adaylar,
– Affa uğramışta olsa kamu haklarından mahrum kalmamak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Başvuru için iş bankasının kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.