Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı 2015

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı 2015

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz İş Bankası bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Müfettiş Yardımcısı Alımı yapıyor. Sizde İş Bankası bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz

Başvuru Şartları

– T.C vatandaşı olmak,
– İngilizce, Almanca veya Fransızcayı iyi bilmek,
– TOEFL üzerinden gerekli puanı almış olmak,
– 30 yaşını doldurmamış olmak,
– Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,
– Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak,
– Sağlık sorunu bulunmamak,
– Kamu haklarınsan mahrum olmamak ilk aranan şartlardır.

İlanın Detayları İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan YapıKredi Bankası Döviz Piyasaları Ürün Yönetimi Uzmanı Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Personel Alımları, Banka Personel Alımları 2015 ve Banka Sınavları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.