Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İş Bankası Memur Personel Alımı 2016

İş Bankası Memur Personel Alımı 2016

İş Bankası Memur Personel Eleman Alımları 2016

Türkiye İş Bankası, genel müdürlüğü ve taşra teşkilatında görevlendirmek üzere farklı pozisyonlarda personel alımı için ilanlar yayınlamıştır. Personel alımlarında İş Bankası kendi kariyer sayfası üzerinden sürekli olarak ilanlar yayınlamaktadır. Kariyer sayfası üzerinden tüm pozisyonlar için verilmiş ilanları güncel olarak görebilirsiniz. Alım yapılacak personeller şu şekilde verilmiştir. Uzman Yardımcısı, Özel Güvenlik görevlisi, Müfettiş Yardımcısı ve Teknolojileri Sistem Uzmanı pozisyonları için ilanlar yayınlamıştır.

 İş Bankası Memur Personel Alımları 2016 da alım yapmayı planladığı kadroların tüm detayları kariyer sayfası üzerinden detaylı biçimde verilmiştir. Alım yapılacak personeller İstanbul  Anadolu yakasında görevlendirilecekler.

Alım yapılacak personeller şu şekilde verilmiştir.

– Müfettiş Yardımcısı
– Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı
– Uzman Yardımcısı
– Memur
– Özel Güvenlik

İş Bankası İş Başvuru Şartları

• Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan adaylar,
• Askerlik görevini tamamlamış olan adaylar,
• Daha önce Bankamızca yapılan Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olan adaylar.

http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. esra dedi ki:

    2002 yılı Eskişehir ticaret meslek lisesi mezunuyum.akbank .t.a.ş koprubaşı şubesınde stajerlik yaptım.ılgılı bankalara duyurulur…

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.