Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İş Bankası Lise Mezunu Personel Alımı 2016

İş Bankası Lise Mezunu Personel Alımı 2016

İş Bankası Personel Alımı İş İlanları 2016

Türkiye İş Bankası ülkemizin sayılı büyük bankalrından biri olarak milyonlarca müşterisine hizmet vermeye devam ediyor. İş Bankası kariyer sayfası üzerinden verdiği ilanda Lise Mezunu personel alımı yapacaktır. İş Bankası 2016 yılında açacağı şubelerin yanı sıra mevcutta bulunan şubeleri için personel alımları yapmaya ara vermeden devam etmektedir. Sizde İş Bankası bünyesinde çalışmak istiyorsanız haberimizin detaylarını inceleyebilirsiniz.

İş Bankası memur personel alımı 2016 da toplam kaç kişi alacak net bir bilgi vermemiz mümkün değil fakat ilanlarını yakından takip ettiğimiz banka çok sık iş ilanlarını güncellemektedir. Personel alımları için bir çok şart isteyen İş bankası alımlarını genellikle mülakatla yapmaktadır.

İş Bankası memur alımı 2016 yılında alım yapacağı kadrolar şu şekilde verilmiştir.

  • Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alımı,
  • Kadın Özel Güvenlik Görevlisi Alım.

İş Bankası personel alımı iş ilanları 2016 yılında alım yapılacak güncel iş ilanları yukarıda verildiği gibidir. Bu ilanlar İş Bankası’nın kariyer sayfasın da verilmektedir tavsiyemiz alt kısımda verilen bağlantıyı kullanıp başvuru şayfasında bulunan ilanları inceleyebilirsiniz.

http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.