Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alım İlanı 2016

İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alım İlanı 2016

İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alacak

Türkiye İş Bankası yaptığı duyuruda İş Bankası, şubelerindeki güvenlik görevlisi ihtiyaçlarını karşılamak üzere güvenlik personeli alacaktır. Alım yapılacak güvenlik görevlileri için KPSS şartı aramayan İş Bankası Alım yapacağı adaylar için kendi bünyesinde yapacağı yazılı sınav sonucuna göre alım yapacaktır. Yazılı sınavdan başarılı olan adaylar Mülakat sürecine dahil edildikten sonra işe alımları yapılacaktır.

İş Bankası Erkek Güvenlik Görevlisi İlanı

İş Bankasına alınacak Erkek Özel Güvenlik Görevlileri, Anadolu yakasında bulunan Şubeler ve Genel müdürlükte görevlendirilecektir.

Özel Güvenlik Görevli adayları için 3 Mart 2016 Perşembe günü yazılı sınava katılacaktır.

İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi ilanına Müracatlar 26 Şubat 2016 Cuma gününe kadar ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru bölümünü doldurmaları gerekmektedir.

SINAVA BAŞVURU ŞARTLARI:

♦ Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,
♦ İstanbulda İkamet eden adaylar,
♦ Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,
♦ Sınav tarihinin itibari ile Özel Güvenlik Sertifikasına sahip adaylar,
♦ Erkek adaylar için Boyu en az 175cm adaylar,
♦ Bayan adaylar için Boyu en az 170cm adaylar,
♦ Daha önce Bankamızca yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak,
♦ En az Lise Mezunu Ticaret meslek lisesi mezunu adaylar,
♦ Herhangi bir kurumda veya kuruluşta çalışma şartı olmayan adaylar,
♦ Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak. (İşe alım aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)

Adaylara yazılı sınav 3 Mart 2016 Perşembe günü yapılacaktır.

Başvuru Adresi:

http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.