Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İş Bankası Erkek Güvenlik Görevlisi Alımı 2016

İş Bankası Erkek Güvenlik Görevlisi Alımı 2016

İş Bankası Erkek Güvenlik Görevlisi Alımı 2016

Merhaba değerli okurlarımız. Türkiye’nin tartışmasız en iyi bankası olan İşbank Personel Alımı yapıyor. Türkiye İş Bankası yapmış oldugu duyuruda personel ihtiyacı olan banka şubelerinde Erkek Güvenlik Görevlisi Alımı yapacagını duyurdu.

2016 Güvenlik görevlisi alımı, için yapılacak olan yazılı sınav sonrası sınavı kazanan adaylar Mülakat sürecine dahil edilecektir. Mülakat sonrasında ise işe alım süreci için belge hazırlama süreci başlayacaktır. Şimdi dilerseniz ilan hakkında detaylara geçelim.

Başvuru Koşulları
» Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
» 12 Ocak 1988 ve sonrasında doğmuş olmak
» İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyor olmak
» Askerlik görevini tamamlamış olmak
» Geçerlilik süresi 12 Ocak 2017 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikasına sahip olmak
» Daha önce Bankamızca yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak

İlan Hakkında Tüm Detaylar İçin Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

İş Bankası Erkek Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.