Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

İş Bankası Çağrı Merkezi Personeli alacak!

İş Bankası Çağrı Merkezi Personeli alacak!

İş Bankası çağrı merkezi operatörü alımı yapmak üzere ilan yayınladı. Türkiye’nin gençlerin en çok çalışmak istediği bankalar sıralamasında birinci olan bankası, çağrı merkezi memuru alımı için sınav ilanı yayınladı. Bugünlerde farklı pozisyonlar için memur alımı ilanı yayınlayan İş Bankası, çağrı merkezleri için de personel alımı yapacak.

Çağrı merkezi hizmetlerinin daha iyi verilmesi için yeni personel alımı hedefleyen İş Bankası, ilanının detaylarını sayfamızda sizlerle paylaşacağız. Gençlerin en çok ilgisini çeken finans sektörü ilanlarından birisi de çağrı merkezi operatörlüğü olarak bildiriliyor. İş Bankası ilanları arasında bu pozisyon için sınav ilanı bulunuyor. Türkiye İş Bankası İnsan Kaynakları sayfasında açık pozisyonlarını yayınlamaya devam ediyor. Kariyerine Türkiye’nin en prestijli bankalarından birinde devam etmek isteyenlerin bu sayfayı ziyaret etmeleri gerekiyor. Sayfamızda da İş Bankası güncel ilanlarına sıkça yer veriyoruz. İş Bankası deneyimli ve deneyimsiz memur alımlarını sürdürüyor. Memur adayları öncelikle sınava, sonrasında ise mülakata katılarak işe alım sürecini geçebilir.

İstanbul Çağrı Merkezi Memur Alım Sınavı 28 Mayıs 2015 ve izleyen günlerde gerçekleştirilecektir.

Bankamızın İstanbul Anadolu Yakasındaki Çağrı Merkezi’nde görevlendirilmek üzere, 28 Mayıs 2015 ve izleyen tarihlerde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.

Sınavın, genel yetenek testi ve mesleki bilgi testinden oluşan ilk aşaması 15 Haziran 2015 ve izleyen günlerde gerçekleştirilecektir. Adayların lisans mezunu olması ve 1985 ve sonrası doğumlu olması şartı aranmaktadır.

Sınav başvuruları  9 Haziran 2015 Salı günü saat 10:00’da sona erecektir. Başvuru şartlarını taşıyan adaylara sınav tarihi bildirilecektir.

İş Bankası Çağrı Merkezi Memur Alım Sınav ilanına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Banka, Banka İş İlanları 2015 ve Banka Personel Alımları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.