Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

İş Bankası Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı Alımı İş İlanları 2015

İş Bankası Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı Alımı İş İlanları 2015

İş Bankası Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı Alımı

Türkiye İş Bankası 2 şube ve 37 personelle çıktığı yolculuğa bugün 81 ilde bulunan bini aşkın şube ve 24.000’nin üzerinde çalışan, 15’ten fazla yurt dışı şube ve birçok alanda faaliyet gösteren iştirakleriyle ekonomiye değer Katan, Türkiye’nin en büyük özel bankası olarak devam etmektedir.Türkiye’nin her köşesine şubesi olan ve her geçen gün  büyümeye devam eden İşbankası, Ülkemizin her köşesinde personel almaya devam etmektedir.

Başvuru Şartları:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Çok iyi derecede İngilizce bilmek ve TOEFL (IBT)* sınavından en az 85 puan almış olmak. (Başvuranlar, seviye tespit sınavından aldığı notu 31.12.2015 tarihine kadar geçerliliğini koruyan bir sınav sonuç belgesiyle belgelendirmelidir. Yabancı dil sertikaları mülakat aşamasında ibraz edilmelidir.)

Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (25 Temmuz 1985 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken Kasım 2016 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak. (Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2015 Ağustos ayı içinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.)

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen bilgisayar, yazılım, elektrik – elektronik, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerinden mezun olmak. (İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir. Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 2015 Ağustos ayı içinde mezun olup, bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmeleri gerekmektedir.)

Daha önce, Bankamızın yaptığı sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak. Daha önce yapılan Bilgi İşlem ve Yazılım Uzmanlığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak. Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak. (İşe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.)

Kamu haklarından yoksun bulunmamak. Aa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak. Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak.

İlanın Detayları İçin Tıklayın

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Banka, Banka İş İlanları 2015 ve Banka Personel Alımları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.