Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

ING Bank Gişe Yetkili Yardımcı Alımı Yapıyor

ING Bank Gişe Yetkili Yardımcı Alımı Yapıyor

 ING Bank Gişe Yetkili Yardımcısı Personeli Alımı Yapacak

ING Bank boş pozisyonlarını doldurmaya devam ediyor. Banka yayınladığı ilan ile gişe yetkili yardımcısı personel alımları yapacağını duyurdu. Bir çok kişi banka iş ilanları aramaktadır. Bugün banka iş ilanları kategorisinde bu ilanın detaylarını sizler için araştırdık. Bankalarda çalışmak bir çoğunuzun hayali olduğunu ve merakla beklediğiniz ilanlar olduğunu biliyoruz. Güncel olarak banka iş ilanları paylaşmaktayız. Sizlerde bu ilanlardan haberdar olabilmek için güncel olarak bizleri takip edebilirsiniz.

ING Bank 5 farklı ilde gişe yetkili yardımcısı personel alımı yapacak. Banka eski yıllardan beri hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir. Bankanın sürekli büyümesinden ve yeni yeni yerler açmasından dolayı personele ihtiyaç duyabilmektedirler. Oluşan bu personel boşluğunu ise yayınladıkları ilanlarla doldurmayı planlamaktadırlar.

Alım Yapılacak Olan İller

Bankanın yayınladığı ilanı incelediğimizde alım yapılacak olan iller şu şekildedir;

  • Aydın, İzmir, Muğla, Manisa, Denizli

Bu 5 ilde görevlendirilecek gişe yetkili yardımcısı aranmaktadır.

Adaylarda Aranan Kriterler Neler?

Bankanın yapacak olduğu personel alım ilanını incelediğimizde, başvuracak olan adaylar için bazı kriterler belirtilmiş durumdadır. Peki bu kriterler neler?

  • Ege Bölge Müdürlüğüne bağlı şubelerde çalışabilecek olmak
  • En az lisans mezunu olmak
  • Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması veya en az 2 yıl tecilli olması gerekmektedir.
  • Kendisine güvenen, iş sorumluluğu üstlenebilecek olan, ikna kabiliyeti gelişmiş olan, iletişimi çok güçlü olan, grup çalışmasına uyum sağlayabilen insanlar aranmaktadır.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz kriterler, ING Bankın personel alımı ilanının başvuru kriterleridir.

Gişe Yetkili Yardımcısının Görevleri Neler?

Gişe yetkili yardımcısının görevlerine bakacak olursak;

  • Müşterilerle birebir iletişimde bulunmak, Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürün satabilmek, ürün tanıtabilmek, müşterilerle güzel şekilde ilgilenebilmek
  • Yabancı para ve Türk lirası nakit hareketlerini gerçekleştirebilmek, müşterilerin sorunlarını anlayıp çözebilmek, müşterilere iyi hizmet sunabilmek ve destek sağlamak

Yukarıda belirtmiş olduklarımız gişe yetkili yardımcısının bazı görevleridir.

Gişe Yetkili Yardımcı Alımına Nasıl Başvurabilirim?

Bankanın yayınlamış olduğu gişe yetkili yardımcı personel alımı ilanına başvurabilmek için son başvuru tarihi 10 Aralık 2017 tarihidir. İlanın detayını öğrenmek ve başvuruda bulunmak için yanda vereceğimiz linke tıklayınız. 

Bir önceki yazımız olan Kızılay Hem Yurtiçi Hem Yurtdışı Personel Alımı Yapıyor başlıklı makalemizde kızılay iş ilanları, kızılay personel alımı ve Yurtdışı İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

ING Bank Gişe Yetkili Yardımcı Alımı Yapıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.