Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

ICBC Türkiye Gişe Yetkilisi Alımı 2016

ICBC Türkiye Gişe Yetkilisi Alımı 2016

ICBC Türkiye Gişe Yetkilisi Alımı 2016

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından biri olan ICBC Bank Dünya üzerinde 43 ülkede toplam 17 bin şubesi ile birlikte toplam da 5 milyonu aşan bireysel ve kurumsal müşterisine hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olarak gösterilen ICBC Türkiye de açtığı ICBC Turkey‘in personel ihtiyaçalarını karşılamak üzere gişe yetkilisi alımı yapacaktır. Sizde ICBC Turkey de çalışmak istiyorsanız detayları inceleyelim.

Aranan Nitelikler

*Üniversitelerin, önlisans veya lisans eğitimi veren fakültelerinden mezun olan,

*0-2 yıl arası gişe tecrübesi olan,

*İyi derecede İngilizce bilen,

*Erkek adaylarda askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olan,

*Kendisini ifade ve iletişim yeteneği güçlü olan,

*Analitik düşünme yeteneğine sahip olan,

*Çözüm ve hedef odaklı olan,

*Dikkatli çalışabilecek,

*Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek adaylar aranmaktadır.

http://www.yenibiris.com/icbc/gise-yetkilisi-2016-is-ilani/662955

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.