Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

HSBC Gişe Personeli Alımı 2016

HSBC Gişe Personeli Alımı 2016

HSBC Gişe Personeli Alımı 2016

Merhaba değerli iş arayanlar HSBC Bankası gişe personeli alımı yapacagını duyurdu. İhtiyaç duydugu bölgelerdeki şubelerindeki personel açıgını kapatmak için Gişe görevlisi alımı yapacagını duyurdu İşte Detaylar….

 

Tüm dünyada şubeleri olan ve uzun zamandır’da ülkemizde hizmet vermekte olan HSBC Bank, Türkiye genelinde bulunan şubeler ve yeni açmayı planladıgı şubeler için illere göre personel alımı yapacagını duyurdu. 2015 yılında planlanandan çok az personel alımı yapan HSBC Bank, 2016 yılında personel alımlarını yapacagını açıkladı.

HSBC Bank, alım yapılacak illerin başında Ankara, Konya, Çorum başta olmak üzere toplamda 7 ilde personel alımı yapacagını duyurdu.

İlk başvurusu kabul edilen adalar HSBC Bank, İnsan Kaynakları tarafından mülakat sürecine alınacaktır. Şu an için kariyer net sitesinden ilan yayımlayan HSBC 15 personel alımı yapacak. Size uygun pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz.

HSBC Bankası Personel Alımı

http://www.kariyer.net/hsbc-bank-a-s-is-ilanlari-c3937-p28820/

 

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

HSBC Gişe Personeli Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.