Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

HSBC Bank Personel Alımı İş İlanları 2015

HSBC Bank Personel Alımı İş İlanları 2015

HSBC Bank Personel Alımı İş İlanları 2015

1990 yılında İstanbul’da %100 yabancı sermayeli bir banka olarak kurulan Midland Bank A.Ş.’nin ismi 1999 yılında HSBC Bank A.Ş. olarak değiştirildi. Türkiye’de 1990 yılından itibaren kurumsal bankacılık alanında ve sermaye piyasalarında faaliyet gösteren HSBC Bank A.Ş., 1997 yılından bu yana kapsamlı bir ürün yelpazesi ile bireysel bankacılık hizmetleri sunmaya başladı. Ekim 2001’de Demirbank T.A.Ş’nin satın alınmasıyla ardından, iki bankanın birleşme işlemleri Aralık 2001 içinde sonuçlandırıldı ve 19 Eylül 2002 tarihinde Benkar Tüketici Finansmanı ve Kart Hizmetleri A.Ş., Advantage markası dahil olmak üzere satın alındı.

Ayrıca 2005 yılında Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. ile yapılan anlaşma ile 2 adet emeklilik fonu portföyünün yönetimini üstlenilmiştir. Aynı tarihte İşletme Bankacılığı kurulmuştur.

HSBC Bank insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için HSBC Bank Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

HSBC Bank Açık Pozisyonlar

Bireysel Bankacılık İç Kontrol Uzman Yardımcısı
IT Security Assistant Manager
Hukuk Müşaviri
Analitik Uzman Yardımcısı
Stajyer
Araştırma Analisti – Kredi

HSBC Bank personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr HSBC Bank gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

HSBC Bank İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/hsbc-bank-a-s-is-ilanlari-c3937-p28820/

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.